چهارشنبه, 30 آبان 1397
رو عنوان : رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری قدس:
عنوان : ساماندهی علائم ترافیكی و خط كشی كلیه معابر سطح شهر در حال اجراست
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ 
عنوان گروه خبري : شهرداری .
منبع خبر : اداره روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری قدس:

ساماندهی علائم ترافیکی و خط کشی کلیه معابر سطح شهر در حال اجراست

 رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری قدس از ساماندهی علائم ترافیکی و خط کشی کلیه معابر سطح شهر خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، غفار کیان در تشریح اقدامات انجام شده در حوزه ساماندهی علائم راهنمایی و رانندگی و خط کشی معابر، اظهار داشت: طی هفته های اخیر اقدامات گسترده ای در این حوزه آغاز شده که در روزهای آینده در تمامی معابر اصلی شهر انجام خواهد شد. 

وی به خط کشی محوری معابر سطح شهر اشاره کرد و گفت: خط کشی خیابان ها از نوع رنگ سرد و به صورت ممتد و منقطع در بلوار تولیدگران، خیابان های صنعت دوم و چهارم، بلوار ۳۰متری شهدا، خیابان شهید اصغری و بلوار امامزاده اجرا شده است و در دیگر معابر نیز عملیاتی خواهد شد. 

رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری قدس بیان داشت: رنگ آمیزی سرعتگیرهای معابر نیز از دیگر اقدامات انجام شده است که تاکنون ۱۱ سرعتگیر در ۳۰متری شهدا و یک ردیف در مقابل اداره گاز به صورت دوجزئی رنگ آمیزی گردیده و این روند در تمامی سطح شهر به اجرا خواهد رسید. 

کیان در ادامه به نصب علائم ترافیکی اشاره کرد و افزود: ۲۳ تابلوی ترافیکی LED  در ۳۰ متری شهدا نصب شده است. تابلوهای LED در رعایت قوانین رانندگی نقش بسزایی دارند، بر همین اساس کلیه معابر سطح شهر به این تابلوها تجهیز خواهند شد. همچنین علائم ترافیکی دیگر از جمله جان پناه در خیابان های شهید اصغری، مدافعین حرم و آیت الله هاشمی رفسنجانی نصب شده و به بهره برداری رسیده است.


تعداد بازدید : 67

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0