چهارشنبه, 30 آبان 1397
رو عنوان : مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس خبر داد
عنوان : بهره‌گیری 13000 شهروند از دوره‌های آموزشی خانه‌های فرهنگ در 4 ماه نخست امسال/ اجرای 36 برنامه متنوع فرهنگی و اجتماعی در بهار 97
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ 
عنوان گروه خبري : شهرداری .
منبع خبر : اداره روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس خبر داد

بهره‌گیری 13000 شهروند از دوره‌های آموزشی خانه‌های فرهنگ در 4 ماه نخست امسال/ اجرای 36 برنامه متنوع فرهنگی و اجتماعی در بهار 97 

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس نقش خانه‌های فرهنگ سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس در بحث فرهنگ سازی و آموزش شهروندی را بسیار پررنگ برشمرد و از شرکت حدود 13 هزار نفر از شهرقدسی‌ها در بیش از 800 دوره آموزشی 8 مرکز فرهنگی سازمان در 4 ماه ابتدایی سال جاری خبر داد. 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، رضا حیدری با بیان اینکه نقش خانه‌های فرهنگ سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس در بحث فرهنگ سازی و آموزش شهروندی بسیار پررنگ است، اظهار داشت: در مراکز فرهنگی سازمان دوره‌های آموزشی مختلفی برپا می‌شود که خوشبختانه همواره با استقبال خوب شهروندان مواجه بوده است. به طوری که در 4 ماه نخست امسال حدود 13 هزار نفر در بیش از 800 دوره آموزشی شرکت کردند. 

وی محورهای دوره‌های یادشده را دینی و اعتقادی، کاربردی، هنری، مشاوره، همایش، کودک و تربیتی، رایانه و زبان انگلیسی برشمرد و افزود: سیاست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس تامین نیازهای تمامی اقشار جامعه است، بر همین اساس مراکز هشتگانه فرهنگی سازمان با برگزاری دوره‌های متنوع در تمامی رشته‌ها پذیرای شهروندان در همه رده‌های سنی بوده‌اند. 

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس در ادامه به اقدامات انجام شده در حوزه ورزش پرداخت و بیان داشت: در 4 ماه نخست سال جاری 41 برنامه و مسابقات در رشته‌های مختلف ورزشی برگزار شده است که 3186 نفر در این رویدادها شرکت‌ کرده‌اند. علاوه بر این، پایگاه‌های ورزش صبحگاهی ما همواره فعال هستند، به طوری که در ماه‌های اردیبهشت و خرداد 765 نفر در برنامه‌های 8 پایگاه ورزش صبحگاهی سازمان شرکت کرده‌اند.

حیدری به اجرای 36 برنامه متنوع فرهنگی و اجتماعی در 3ماهه اول امسال اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین این برنامه‌ها شامل مراسمات مذهبی و دینی در مناسبت‌های مختلف از جمله اعیاد شعبانیه و شب‌های قدر، همایش پیشگیری از مصرف مواد مخدر، همایش دختران آفتاب، مسابقات والیبال دختران، جشن آسمانی‌ترین جوان، جشنواره شکوفه‌های مهدوی و... بوده است که با استقبال بسیار خوب شهروندان مواجه شدند.


تعداد بازدید : 126

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0