يکشنبه, 4 فروردين 1398
رو عنوان : شهردار قدس عنوان کرد:
عنوان : سالن كشتی با بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیكی در حال احداث است
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

شهردار قدس عنوان کرد:
سالن کشتی با بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است

شهردار قدس، با تأکید بر ضرورت ساخت پروژه های ورزشی متناسب با پتانسیل ها و توانمندیهای ورزشی این شهر، از پیشرفت 77 درصدی عملیات اجرایی و عمرانی سالن کشتی خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شواری اسلامی و شهرداری قدس، مسعود مختاری با اشاره به اهمیت توجه به امر ورزش از سوی دستگاه های اجرایی، گفت: توجه به حوزه ورزش به عنوان یکی از مؤثرترین راهکارهای تأمین سلامت جسمی و روحی جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی و... ، از حوزه های حائز اهمیت تلقی می شود که نیاز مبرمی به اهتمام تمام دستگاه های اجرایی دارد تا در برنامه ریزی ها و اقدامات اجرایی خود در جهت اشاعه و ترویج ورزش و توسعه زیرساخت‌ها گام بردارند.

شهردار قدس افزود: در همین راستا این شهرداری با نگاه ویژه به ترویج و توسعه امر ورزش، افزایش سطح آمادگیهای جسمانی و سلامت جامعه و همچنین افزایش سرانه های ورزشی، به ساخت پروژه های عمرانی- ورزشی متعددی همت گماشته است تا با تقویت و ارتقای زیرساخت ها، توسعه فضاهای ورزشی، مهیا کردن امکانات در این زمینه، شاهد شکوفایی استعدادهای بالقوه ورزشی این شهرستان باشیم.
وی در ادامه با اشاره بر ضرورت احداث سالن کشتی شهر قدس در پاسخ به پتانسیل های بالا در این رشته ورزشی، خاطر نشان کرد: با توجه به این که کشتی یکی از قدیمی‌ترین و پر طرفدارترین ورزش‌های ملی کشور است و با در نظر گرفتن پتانسیل و توانمندی های جوانان و پیشکسوتان شهرستان قدس در کسب مدال های قهرمانی در سطوح کشوری و بین المللی در این عرصه، احداث سالنی مناسب برای پاسخگویی به مطالبات ورزشکاران این رشته ضرورت داشت، بنابراین ساخت سالن کشتی در این شهر در دستور کار مدیریت شهری قدس قرار گرفت.

مختاری با اشاره به پیشرفت فیزیکی 77 درصدی سالن کشتی تصریح کرد: این پروژه واقع در سی متری شورا، در دو بخش شامل سالن و قسمت اداری ساخته می شود که سالن این مجموعه به مساحت 1342 متر مربع و با گنجایش 1200 نفر تماشاچی و 3 عدد تشک کشتی استاندارد، و بخش اداری آن با مساحت 390 متر مربع در حال احداث می باشد که در حال حاضر 77 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که با بهره برداری از این پروژه، این سالن به یکی از بزرگترین سالن های کشتی استان تهران تبدیل خواهدشد. 


تعداد بازدید : 114

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0