دوشنبه, 30 مهر 1397
رو عنوان : شهردار شهرقدس خبر داد
عنوان : اجرای بیش از 32 هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت معابر در 3 ماهه اول امسال
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ 
عنوان گروه خبري : شهرداری .
منبع خبر : اداره روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری قدس

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار شهرقدس خبر داد 

اجرای بیش از 32 هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت معابر در 3 ماهه اول امسال

شهردار شهرقدس از اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت معابر در نقاط مختلف شهر با وسعتی بیش از 32 هزار مترمربع در 3 ماه نخست سال جاری خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری قدس، مسعود مختاری با اشاره به زیرسازی و آسفالت معابر در نقاط مختلف شهر در مساحتی بیش از 32 هزار مترمربع در فصل بهار امسال، اظهار داشت: این میزان عملیات عمرانی هم در معابر جدیدالاحداث و هم در نقاط دیگر شهر اجرایی شده است. 

وی با اشاره به آمار عملیات زیرسازی معابر، تصریح کرد: عملیات زیرسازی در وسعتی بالغ بر 24200 مترمربع و با صرف هزینه‌ای حدود 19 میلیارد و 602 میلیون ریال در جاده معادن، خیابان پیروزی، خیابان 9دی، کوچه لبیک 11، خیابان شرعیان و کوچه‌های گلشن و فردوس اجرایی شده است. 

شهردار قدس افزود: همچنین از ابتدای سال جاری 8150 مترمربع آسفالت‌ریزی با هزینه‌ای حدود 22 میلیارد ریال انجام شده است که این اقدام در محمدآباد، خیابان وحدت یک و دو، خیابان گلنار و همچنین توسط اکیپ‌های سیار معابر سطح شهر انجام گردیده است.

مختاری به ارائه آمار پیاده‌روسازی در فصل بهار سال جاری نیز پرداخت و بیان کرد: در این مدت 3800 مترمربع پیاده‌روسازی با صرف هزینه‌ تقریبی 2 میلیارد و 280 میلیون ریال در سی‌متری شهدا اجرایی شده و به بهره‌برداری رسیده است. 

وی در پایان گفت: همچنین در 3 ماه اول امسال عملیات جدولگذاری به طول 2050 متر و با هزینه‌ای حدود 3 میلیارد و 690 میلیون ریال در جاده معدن، کوچه دهخدا، خیابان دلگشا و کوچه‌های منشعب و سایر معابر اجرایی شده است.


تعداد بازدید : 131

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0