پنج‌شنبه, 2 اسفند 1397
رو عنوان : شهردار قدس :
عنوان : آبفا گزارش شفافی از اجرای تبصره 3 به شورا ارائه دهد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ 
عنوان گروه خبري : شورای شهر .
منبع خبر : مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار قدس :

آبفا گزارش شفافی از اجرای تبصره 3 به شورا ارائه دهد

شهردار قدس گفت: آبفا گزارش شفافی از اجرای تبصره 3 به شورا ارائه دهد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس،مسعود مختاری در شصت و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهرقدس که با حضور مدیر آبفا شهرستان قدس و معاونان شرکت آبفا شهر و شهرک های غرب استان تهران برگزار شد، گفت: کشور چند سالی است با مشکل کم آبی روبروست و قدس نیز از این قاعده مستثنی نیست از این رو اهمیت عملکرد اداره آبفا برای تامین آب شرب مورد نیاز شهروندان دو چندان است.

وی افزود: اضافه کردن چندین حلقه چاه و افزایش ذخایر آبی شهر بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

مختاری اظهار داشت: مشکل دیگری که شهروندان با آبفا دارند عدم نصب انشعابات فاضلاب و حفاری های مداوم آبفا است ولی اگر همکاری مناسبی با شهرداری و شورا داشته باشید و برنامه حفاری های خود را اعلام کنید تا برای آسفالت معابر نیز مشکلی ایجاد نگردد.

وی در خصوص تبصره 3 گفت: حدود یکسال پیش شورای اسلامی شهرقدس در راستای همکاری با شما تبصره 3 را تصویب نمود و انتظار دارند که گزارش شفافی از عملکرد خود ارائه دهید.

شهردار قدس عنوان کرد: اگر اعضای شورا از شما سوال می پرسند به دلیل وظیفه مطالبه گری آنها بعنوان نمایندگان مردم است و باید پاسخگوی شهروندان باشند.

وی در خصوص ماده7 گفت: تصویب این تبصره به دلیل اینکه موجب افزایش بهای آب می گردد کمی حساس است به همین دلیل تصویب آن منوط به تصمیم‌گیری کمیسیون های تخصصی شورا است.


تعداد بازدید : 103

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0