پنج‌شنبه, 2 اسفند 1397
رو عنوان : رییس شورای اسلامی شهرستان قدس :
عنوان : تراكم بالای جمعیتی شهر قدس ظرفیت است نه تهدید/ معتمدین شهرستان نقش مؤثری در انعكاس دغدغه های شهروندان به مجموعه مدیریت شهری دارند
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ 
عنوان گروه خبري : شهرداری .
منبع خبر : مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رییس شورای اسلامی شهرستان قدس:

تراکم بالای جمعیتی شهر قدس ظرفیت است نه تهدید/ معتمدین شهرستان نقش مؤثری در انعکاس دغدغه های شهروندان به مجموعه مدیریت شهری دارند

چناقچی با اشاره به تراکم بالای جمعیتی شهر قدس گفت :  باید از این ظرفیت، برای رشد و پویایی بیش از پیش شهر بهره گرفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، حسین چناقچی در نشست مشترک معتمدین شهرستان که با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قدس، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری قدس و چند تن از مسوولین برگزار شد، اظهار داشت: شهرستان قدس را به واسطه وجود قومیتهای متفاوت می توان "ایران کوچک" نامید که همه تحت بیرق ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی با هر گویش، اعتقاد و فرهنگی با همبستگی در این شهرستان زندگی می کنند که این مهم به نوبه خود به عنوان یک ظرفیت میتواند مطرح شود.

رییس شورای اسلامی شهرستان قدس با اشاره به جمعیت بالای شهرستان قدس افزود: البته شهرستان قدس با توجه به برخورداری از تراکم جمعیتی بالا، امروز نه به عنوان تهدید که به عنوان یک ظرفیت برای رشد، پویایی و بالندگی بیش از پیش می تواند مطرح شود.

وی با تأکید بر نقش معتمدین در جامعه افزود: همدلی و همراهی همه اقوام ساکن در شهرستان قدس در همه ی عرصه ها از انقلاب اسلامی تا به امروز مشهود است که این مهم با وجود معتمدین شهر محقق شده است؛ کسانی که دل در گرو اسلام و انقلاب دارند و به مدیریت اقوام مختلف جامعه می پردازند.

چناقچی تصریح کرد: رخدادهای شهری قدس، در نتیجه خرد جمعی و اتحاد اعضای شورا اسلامی اتفاق می افتد زیرا امروز شورا فرا منطقه ای می اندیشد و سعی شده است منابع و امکانات شهری را به صورت عادلانه در همه نقاط شهر توسعه دهیم و در این زمینه به مناطق حاشیه ای و کم برخوردار شهر توجه ویژه ای صورت گرفته است که می توان به شهرک عزیزی، سرخحصار، شهرک کاووسیه و... اشاره کرد.

رییس شورای اسلامی شهرستان قدس در خاتمه متذکر شد: امیدوارم خادمان و نمایندگان شایسته ای برای مردم باشیم که در همین راستا مجموعه مدیریت شهری به راهنمایی ها و توصیه های معتمدین نیاز دارد زیرا شما به عنوان جامع ترین سخنگوی مردم می توانید با انعکاس و انتقال اولویتها و دغدغه های مردم این مجموعه را در پاسخگویی به مطالبات به حق مردم یاری کنید.

داوود گرجی عضو شورای اسلامی شهر قدس نیز در این نشست، ضمن تقدیر و تشکر از هئیت مدیره انجمن در راستای اخذ مجوز و معاون سیاسی انتظامی فرمانداری به جهت همراهی برای صدور مجوز انجمن، بر لزوم همکاری و مشارکت در جهت رفع دغدغه های شهروندان تأکید کرد و گفت: امروزه باید مجموعه مدیریت شهری و معتمدین دست به دست دهیم و در راستای رفع مشکلات مردم، گره ای از مشکلات ایشان باز کنیم.


تعداد بازدید : 103

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0