يکشنبه, 4 فروردين 1398
رو عنوان : از سوی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران
عنوان : عملكرد مطلوب شهرداری قدس در سال 96 مورد تقدیر قرار گرفت
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ 
منبع خبر : مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر و شهرداری قدس

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

از سوی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران
عملکرد مطلوب شهرداری قدس در سال 96 مورد تقدیر قرار گرفت

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران طی نامه ای به شهردار قدس از عملکرد مطلوب شهرداری قدس در سال 96 تقدیر و تشکر به عمل آورد. 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، رحیم سلیمانی راد، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران طی نامه ای به شهردار قدس اقدامات شهرداری در سال ۹۶ را دارای رشد بسیار خوب ارزیابی کرده و از عملکرد مطلوب شهرداری قدس به ویژه در حوزه های خدمات شهری و امور اداری و مالی در سال گذشته تشکر و قدردانی کرد.
متن این پیام با این مضمون است:

 

جناب آقای مختاری
شهردار محترم قدس

با سلام و احترام؛ نظر به بررسی عملکرد شهرداری قدس توسط گروه ارزیابی، عملکرد شهرداری های استان تهران و مقایسه آن با عملکرد سال 1395 آن شهرداری که نشان از رشد بسیار مطلوب عملکرد شهرداری در سال 1396 دارد؛ به همین لحاظ بر خود لازم می دانم از شخص جنابعالی و همکارانتان به ویژه واحدهای معاونت خدمات شهری، مدیر امور اداری و معاونت مالی تقدیر و تشکر نمایم، شایسته است ضمن اعلام به همکاران محترمتان در شهرداری با تلاش بیشتر در جهت ارائه خدمات بهتر و شایسته تر به مردم شریف قدس همچنان موفق و مؤید باشید.

رحیم سلیمانی راد
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها

 

گفتنی است، مسعود مختاری، شهردار قدس نیز به دنبال این تقدیر، از معاونین، مدیران مناطق 1 و 2، مدیران عامل سازمان های تابعه، مدیر حراست، مدیر بازرسی و مدیر روابط عمومی و همه کارکنان شهرداری قدردانی کرد. متن پیام شهردار قدس به شرح زیر است:

معاونان و مدیران محترم شهرداری قدس؛ ضمن تقدیر و تشکر از زحمات یک سال گذشته، موفقیت حاصل شده را به شما و کلیه کارکنان خدوم و دلسوز شهرداری قدس تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال، توفیق خدمتگزاری مضاعف را به مردم شریف قدس خواهانم.

مسعود مختاری
شهردار شهر قدس

 


تعداد بازدید : 202

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0