جمعه, 4 تير 1400
  • ساعت : ۱۱:۴۹:۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 158
بازدید از انبار تجهیزات و آموزش برپایی چادر مدیریت بحران
ششمین جلسه مدیریت بحران شهرداری قدس به صورت میدانی برگزار شد
در ششمین جلسه مدیریت بحران شهرداری قدس که به صورت میدانی برگزار شد، از تجهیزات مدیریت بحران بازدید به عمل آمد و مانور برپایی چادر مدیریت بحران به منظور حفظ آمادگی برای شرایط بحران برگزار گردید.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، در ششمین جلسه مدیریت بحران در سال ۹۹ که با حضور مهندس مسعود مختاری شهردار، مهندس منصور حیدری عضو شورا و دیگر مدیران شهرداری به صورت میدانی برگزار گردید، مسئولین شهری از تجهیزات انبار مدیریت بحران بازدید کردند و اقدام به برگزاری مانور برپایی چادر مدیریت بحران نمودند.

مهندس مختاری در این جلسه میدانی بر ضرورت آموزش نحوه عملکرد و استفاده از تجهیزات امداد و نجات  و حفظ آمادگي آحاد مردم برای شرایط بحران تاکید کرد و گفت: در شرایط وقوع بحران دیگر زمان آموزش و یادگیری نیست، لذا شهروندان‌ همواره باید برای شرایط بحرانی آمادگی لازم را داشته باشند.

شهردار قدس افزود: مجموعه مدیریت شهری قدس همواره در صدد به روزرسانی تجهیزات انبار سوله مدیریت بحران بوده و تلاش می کند با تکمیل این تجهیزات مشکلی برای شرایط بحرانی نداشته باشد.

در پایان این جلسه مهندس مختاری به همراه دیگر مدیران شهری از تجهیزات و لوازم سوله مدیریت‌ بحران بازدید به عمل آوردند و شهردار قدس دستورات لازم را جهت تکمیل هر چه بیشتر این تجهیزات صادر نمود.

 


منبع خبر
اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس
امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0