دوشنبه, 5 آبان 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ 
  • تعداد بازدید : 51
مهندس مختاری، شهردار قدس:
فعالیت های شهرداری قدس با اجرای دقیق دستورالعمل های بهداشتی، بدون كمترین خللی انجام می شود/ ۷ ماه خدمت كاركنان پرتلاش شهرداری قدس در سایه بحران كرونا
شهردار قدس با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط تمامی دستگاه های خدمات رسان و شهروندان، گفت: به دلیل اجرای کامل و دقیق دستورالعمل های بهداشتی، مجموعه شهرداری قدس توانسته است با کمترین میزان مبتلایان به ویروس کرونا به فعالیت خود ادامه دهد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری با بیان اینکه شهرداری قدس از آغاز شیوع کرونا در کشور اقدامات گسترده ای را برای پیشگیری و مقابله با این بحران در دستور کار قرار داده است، بیان داشت: تشکیل ستاد مقابله با شیوع کرونا نخستین اقدامی بود که بدین منظور انجام شد که تصمیمات این ستاد در کنار دستورالعمل های ابلاغی از سوی ستاد کشوری مقابله با کرونا مبنای اقدامات شهرداری قدس قرار گرفته است. 

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۷ ماه است که کارکنان پرتلاش شهرداری قدس در بخش های مختلف تمام همت خود را به کار بسته اند تا اداره امور شهر و رسیدگی به مسائل شهروندان در سایه این بحران دچار اختلال نگردد و روال عادی فعالیت واحدهای مختلف و اجرای پروژه ها با رعایت کامل نکات بهداشتی در جریان قرار گیرد. 

مهندس مختاری افزود: در تمام این ماه ها استفاده از ملزومات بهداشتی نظیر ماسک و مواد ضدعفونی کننده، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، ضدعفونی دوره ای محیط های اداری، اجرای دورکاری و شیفت بندی کارکنان و... به طور دقیق و اصولی اجرا گردیده است. 

وی با بیان اینکه اجرای موفق دستورالعمل های بهداشتی موجب شده است که شهرداری با کمترین میزان مبتلایان به کرونا، فعالیت خود را ادامه دهد، خاطرنشان نمود: از آنجایی که اداره امور شهر تعطیل بردار نیست، خوشبختانه مدیریت شهری قدس توانسته است بدون کمترین خللی به کار خود ادامه دهد. 

شهردار قدس ریشه کنی ویروس کرونا را در گرو عزم و اراده ملی دانست و بیان داشت: مدیریت شهری قدس علاوه بر محافظت از مجموعه خود در برابر این بیماری، اقدامات گسترده ای را نیز در سطح شهر و دیگر دستگاه های اجرایی انجام می دهد که می توان به ضدعفونی مستمر معابر و اماکن عمومی، ادارات، بانک ها، مدارس و شرکت های صنعتی، توزیع ملزومات بهداشتی میان نیازمندان و فرهنگسازی و اطلاع رسانی درباره مقابله با شیوع ویروس کرونا اشاره کرد.

منبع خبر
اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0