يکشنبه, 4 آبان 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 63
شهردار قدس در جلسه رسمی شورای شهر مطرح کرد
احداث زیرگذر در ورودی اصلی شهر جزو تعهدات راه آهن است/ تعریض خیابان های آزادی و شهید بهشتی در اولویت كمیته تعریض قرار دارد
شهردار قدس با بیان اینکه شرکت راه آهن برخلاف تعهدات خود، مسیر دسترسی در محور زیرین پل پیامبر اعظم(ص) را مسدود نموده است، گفت: احداث زیرگذر در ورودی شهر جزو تعهدات راه آهن است.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری در جلسه رسمی ۲۹۵ شورای اسلامی شهرقدس گفت: بر اساس جلساتی که با حضور فرماندار و مسئولان راه آهن برگزار شده، وظیفه احداث زیرگذر بر عهده راه آهن است و شهرداری هیچ وظیفه ای در این خصوص ندارد.

وی افزود: مشاور شهرداری در این حوزه چندین طرح را آماده کرده که در حال بررسی آنها هستیم و متعاقبا مناسب ترین طرح اعلام خواهد شد.

مهندس مختاری همچنین با اشاره اهمیت آرامش مراجعان به آرامستان، اظهار داشت: در ادامه اقدامات عمرانی گسترده ای که در ۳ سال گذشته در آرامستان شهرقدس اجرایی شده است، توسعه غسالخانه در دستور کار قرار گرفت. پیمانکار این پروژه نیز انتخاب شده و بزودی وارد فاز اجرایی خواهد شد که طی آن ۲ سالن انتظار مجهز به سیستم های سرمایشی و گرمایشی برای رفاه شهروندان احداث می گردد.

وی ادامه داد: از سال گذشته به دلیل فقدان نیروی فنی و متخصص لازم در حوزه عمرانی در سازمان های متبوع شهرداری، به سازمان ها اجازه فعالیت عمرانی نمی دهیم و مستقیماً فعالیت های عمرانی تمام سازمان ها زیر نظر حوزه معاونت امور زیربنایی و ترافیک انجام می شود.

شهردار قدس در پایان با تاکید بر اهمیت تعریض معابر، گفت: تعریض خیابان های آزادی و شهید بهشتی و حد فاصل بین میادین مصلی تا ۹ دی در اولویت کمیته تعریض قرار گرفته که امیدواریم تا پایان سال این موارد اجرایی گردد.

منبع خبر
اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0