يکشنبه, 4 آبان 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 66
پیام تسلیت مدیریت شهری قدس به مناسبت سالروز رحلت حضرت رسول اكرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع)
مسئولان مدیریت شهری قدس در پیامی، فرارسیدن سالروز وفات پیامبر اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع) را تسلیت گفتند.

به گزارش اداره ارتباطات‌ و امور بین الملل شورای اسلامي و شهرداری قدس، شهردار، رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شهرقدس پیامی را به مناسبت سالروز وفات پیامبر اعظم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) منتشر کردند که متن پیام به شرح ذیل است. 

بسم الله الرحمن الرحیم 
بدون شک پایداری دین مبین اسلام در گرو موجودیت ماه محرم و صفر است؛ ایامی که طلیعه آن با قیام عاشورا و شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و خاتمه آن با رحلت حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) مصادف شده است. 

ایام پیش رو در سوگ رحلت جانگداز رسول خاتم، حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت مظلومانه امام حسن مجتبی و امام رضا علیهم السلام می نشینیم. 

بدون شک راه رستگاری امت اسلام، تمسک به اهل بیت(ع) می باشد و امروز که جهان اسلام در چنگال اهریمنی استکبار جهانی اسیر گشته و متحمل خسارات دهشتناکی گردیده است، بیش از پیش نیازمند گام نهادن در مسیر توحید و تقواست تا سعادت دنیوی و اخروی را برای خود به ارمغان آورد. 

اینجانبان ضمن آرزوی قبولی عزاداری های عاشقان و دلدادگان اهل بیت(ع) در ایام محرم و صفر، فرارسیدن سالروز رحلت حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) را به ساحت مقدس حضرت ولیعصر(عج) و عموم شیعیان جهان تسلیت عرض می نماییم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0