شنبه, 8 آذر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ 
  • تعداد بازدید : 33
رئیس شورای اسلامی شهرقدس در جلسه میدانی ستاد مدیریت بحران:
ارتقای ناوگان و تجهیزات سازمان آتش نشانی از اقدامات بسیار خوب و موثر مدیریت شهری قدس در دوره پنجم است
داوود گرجی، رئیس شورای شهرقدس با بیان اینکه توسعه زیرساخت ها و تامین تجهیزات امداد و نجات از اولویت های اصلی شورا و شهرداری بوده است، از ارتقای ناوگان و تجهیزات سازمان آتش نشانی به عنوان یکی از اقدامات بسیار خوب و موثر مدیریت شهری قدس در دوره پنجم یاد کرد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، داوود گرجی صبح امروز در هشتمین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری قدس که به صورت میدانی در ورزشگاه شهدای شهرقدس برگزار گردید، اظهار داشت: خرید و نوسازی ناوگان و تامین تجهیزات مدرن برای سازمان آتش نشانی از اقدامات بسیار خوب و موثر مدیریت شهری قدس در دوره پنجم می باشد. 

وی عنوان کرد: وجود تجهیزات استاندارد و مدرن موجب ارتقای توانایی و عملکرد مطلوب نیروهای آتش نشانی در عملیات اطفای حریق، امداد و نجات و افزایش آرامش و امنیت روانی در شهروندان می شود.  
گرجی افزود: خوشبختانه از ابتدای دوره پنجم مدیریت شهری در شهرقدس، ارتقا و نوسازی ناوگان و تجهیزات سازمان آتش نشاني از اولویت های مهم تمامی اعضای شورا بوده و با همت شهردار محترم اقدامات مطلوبی در این خصوص صورت گرفته است. 

رئیس شورای اسلامی شهر قدس در پایان تصریح نمود: اقدامات مربوط به نوسازی و خرید تجهیزات همچنان در دستور کار مدیریت شهری بوده و برای رفع نیازها و کمبودهای سازمان آتش نشانی اعتبارات لازم تخصیص داده شده است.

منبع خبر
اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0