شنبه, 8 آذر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 31
با اجرای عملیات لوله گذاری و نصب پمپ های اتومات
آبگرفتگی معابر و زیرگذرهای شهرقدس به حداقل رسیده است
معاون خدمات شهری شهرداری قدس گفت: با انجام اقدامات پیشگیرانه از قبیل اجرای عملیات لوله گذاری و نصب پمپ های اتومات، آبگرفتگی معابر و زیرگذرهای شهرقدس به حداقل رسیده است.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، حمید کاظمی صیاد با بیان اینکه یکی از چالش های مدیریت شهری در سال های گذشته آبگرفتگی معابر ازجمله زیرگذر تولیدگران و سرخه حصار در زمان بارندگی های شدید بود، اظهار داشت: بر همین اساس اقدامات پیشگیرانه در دستور کار قرار گرفت تا این مشکل تا حد بسیار زیادی رفع گردد. 

وی افزود: به همت نیروهای خدمات شهری چند نقطه شهر که دچار این مشکل بودند شناسایی و عملیات لوله گذاری، اتصالات، نصب پمپ اتومات،  و انتقال آب به نقاط پیش بینی شده انجام شد. 

معاون خدمات شهری شهرداری قدس به آماده باش کامل نیروهای این حوزه در فصول پربارش جهت رفع مشکلات احتمالی اشاره و تصریح نمود: تمام تلاش ما این است که از بارش رحمت الهی تنها خاطراتی خوش در ذهن شهروندان عزیز بماند. 

همچنین معاون خدمات شهری شهرداری قدس به منظور نظارت بر روند عملیات لایروبی رودخانه منتهی به خیابان گلستان، از این محل بازدید کرد.

منبع خبر
اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0