شنبه, 8 آذر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 41
مهندس مختاری در هفتادوسومین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان قدس:
شهرداری قدس در بحران كرونا با تمام توان در كنار مردم است
شهردار قدس با بیان اینکه در ۹ ماه گذشته سازمان های آتش نشانی، فرهنگی و آرامستان شهرداری مستقیماً درگیر پاندمی کرونا بودند، گفت: تا زمانی که نیاز به حضور و اقدام مجموعه مدیریت شهری باشد، این مجموعه با تمام قوا و در چارچوب تصمیمات ستاد مقابله با کرونای شهرستان در کنار مردم خواهد بود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، هفتادوسومین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان قدس با حضور امام جمعه، فرماندار، شهردار، رئیس شورای شهر، رئیس شبکه بهداشت، جانشین فرمانده  نیروی مقاومت بسیج سپاه شهرستان و دیگر مسئولین شهرستان در محل مصلی شهرستان برگزار گردید. 

در این نشست، مهندس مسعود مختاری، شهردار قدس پس از تبریک هفته کتابخوانی به اقدامات ۹ماهه مجموعه شورای اسلامی و شهرداری قدس در بحران شیوع کرونا اشاره کرد و افزود: ۳ سازمان شهرداری به صورت مستقیم درگیر بحران کرونا بوده اند؛ سازمان آتش‌نشانی با امکانات و تجهیزات کامل اقدام به ضدعفونی اماکن عمومی، مراکز درمانی و اداری و نقاط پرجمعیت نموده است. سازمان فرهنگی و اجتماعی نیز در راستای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به شهروندان اقدامات گسترده‌ای در سطح شهر مانند چاپ بنر و بروشور و اطلاع رسانی در فضای مجازی انجام داده و همکاری خوبی با مرکز بهداشت شهرستان داشته است. 

وی در ادامه به اقدامات سازمان آرامستان بهشت فاطمه همانند تعیین قطعات مجزا برای متوفیان کرونا و تدفین جانباختگان با روش های نوین، استاندارد و مورد تایید مرکز بهداشت اشاره کرد و بیان داشت: قطعاً تا زمانی که نیاز به حضور و اقدام مجموعه مدیریت شهری باشد، این مجموعه با تمام قوا و در چارچوب تصمیمات ستاد مقابله با کرونای شهرستان در کنار مردم خواهد بود. 

شهردار قدس در پایان ضمن اشاره به کاهش برگزاری جلسات و گردهمایی های غیرضروری در راستای مصوبات ستاد کرونا، اظهار امیدواری کرد که با همکاری خوب دستگاه های اجرایی و همراهی مردم از این بحران با کمترین خسارت عبور نماییم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0