شنبه, 8 آذر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 27
در حاشیه نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان قدس صورت گرفت:
خرید ۲۵۰ جلد از كتاب نویسنده شهرقدسی توسط شهرداری قدس
شهردار قدس در حاشیه نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان با اشاره به رویکرد مثبت مدیریت شهری به حوزه فرهنگ و هنر، از خرید ۲۵۰ جلد از کتاب «در انتهای سراب» در راستای حمایت از نویسنده شهرقدسی کتاب خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری گفت: ارتقای حوزه فرهنگ و هنر و حمایت از فعالان این عرصه همواره در اولویت برنامه های مدیریت شهری قدس قرار داشته و دارد. این رویکرد موجب شده است که امروز سازمان فرهنگی شهرداری قدس با بهره گیری از خانه های فرهنگ و اجرای برنامه های گوناگون فرهنگی و هنری به عنوان یک سازمان فعال و پویا عمل نماید. 

وی با اشاره به رویکرد حمایتگرانه شهرداری نسبت به هنرمندان شهرقدس، تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهری همواره تعامل مثبتی با اهالی فرهنگ و هنر داشته و در اجرای برنامه های مختلف فرهنگی نظیر برگزاری نمایشگاه، گالری، نمایش و... با هنرمندان مشارکت نموده است‌. 

وی در پایان از خرید ۲۵۰ جلد از کتاب «در انتهای سراب» در راستای حمایت از نویسنده شهرقدسی کتاب خبر داد و گفت: نسخه های این کتاب که خاطرات شهدای غواص از روزهای دفاع مقدس را گرد هم آورده است، جهت توزیع و استفاده شهروندان در کتابخانه های عمومی شهر بهره گیری خواهد گردید.

منبع خبر
اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0