شنبه, 27 دی 1399
  • ساعت : ۲۱:۲۱:۳۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 32
در قالب طرح تداوم‌ ساماندهی و بهبود وضعیت روشنایی بوستان ها و فضاهای شهری انجام شد:
نصب و راه اندازی برج های نوری در بوستان ایثار شهرقدس
رئیس اداره سیما و منظر شهری شهرداری قدس از نصب و راه اندازی برج های نوری در بوستان ایثار شهرقدس واقع در شهرک ابریشم با هدف بهبود وضعیت روشنایی و ارتقای امنیت این بوستان خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، رضا غزاله با بیان اینکه روشنایی معابر و بوستان های سطح شهر علیرغم ارتقای جلوه بصری و زیبایی شهر، موجب کاهش جرائم شبانه و در نتیجه ارتقای امنیت اجتماعی می‌شود، عنوان کرد: اداره سیما و منظر شهری شهرداری قدس طرح ساماندهی و بهبود وضعیت روشنایی بوستان ها و فضاهای شهری را در دستور کار خود قرار داده است.


رئیس اداره سیما و منظر شهری شهرداری قدس خاطرنشان کرد: تامین روشنایی کوچه ها و خیابان های سطح شهر از تکالیف شرکت برق منطقه ای است و شهرداری صرفا ملزم به تامین روشنایی و نورپردازی بوستان ها و فضاهای عمومی شهر همچون میادین و رفیوژ بلوارها می باشد.


وی ادامه داد: در تداوم اجرای طرح ساماندهی و بهبود وضعیت روشنایی بوستان ها و فضاهای شهری این اداره سیستم روشنایی اماکن مذکور را به منظور ایجاد نوردهی مطلوب و جلوگیری از سرقت آنها توسط برج های نوری مرتفع تامین می‌کند.


رئیس اداره سیما و منظر شهری شهرداری قدس عنوان کرد: در تداوم اجرای این طرح، روشنایی بوستان ایثار واقع در شهرک ابریشم نیز با نصب و راه اندازی برج های نوری تامین و بهبود یافت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0