يکشنبه, 14 خرداد 1402
  • ساعت : ۱۶:۳۳:۱۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 131
  • کد خبر : ۱۱۸۴۴
بازدید رئیس كمیسیون اجتماعی و امور بانوان شورای اسلامی شهر قدس از گرمخانه شهرداری و كمپ ترك اعتیاد طلوع سبز رهایی
روح‌انگیز یوسفی رئیس کمیسیون اجتماعی و امور بانوان شورای اسلامی شهر قدس در بازدید از گرمخانه شهرداری قدس تاکید کرد: در طول درمان بیماران معتاد و برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی خانواده‌های معتادان که محل سکونت آنها شهر قدس است، باید به طور موقت تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار گیرند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، وی اظهار داشت: در این مکان استحمام و یک وعده غذای گرم و صبحانه و لوازم بهداشتی در اختیار مراجعین قرار می‌گیرد که لازم است کیفیت خدمات ارائه شده نیز همواره مدنظر قرار گیرد.

گفتنی است، در جریان این بازدید نکات لازم جهت ارائه خدمات بهتر و استقبال از افراد هدف به متصدیان اجرایی گرمخانه توسط رئیس کمیسیون اجتماعی و امور بانوان یادآوری گردید.

سرکار خانم یوسفی در ادامه در کمپ طلوع سبز رهایی به مدیریت حضور یافت. یرلی، مدیر این مرکز در جریان این بازدید خاطرنشان کرد که این مجموعه در زمینی به مساحت دو هزار مترمربع احداث شده و قابلیت ارتقا به مساحت بيشتر را نیز دارد که از سال ۸۲ و تاکنون به صورت فعال و کارشناسی به معتادین متجاهر خدمات ارایه می‌دهند.

وی افزود: در حال حاضر به طور سالانه تعداد ۴۰۰ نفر از معتادین متجاهر در این مرکز نگهداری می‌شوند که تا ۶۰۰ نفر نیز امکان اضافه شدن به ظرفیت این مرکز وجود دارد.

رئیس کمیسیون اجتماعی و امور بانوان شورای اسلامی شهر قدس نیز ضمن تشکر از زحمات ایشان گفت: حمایت مردم و مسوولان از این مرکز باعث دلگرمی مدیریت و کادر درمان خواهد بود و شهرداری و شورای اسلامی شهر نیز آماده همکاری با این مرکز را دارند.

شایان ذکر است، در ادامه سرکار خانم یوسفی از محل نگهداری معتادین و کارگاه تولیدی پوشاک بازدید به عمل آورد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0