جمعه, 31 شهريور 1402
  • ساعت : ۱۵:۲۱:۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 126
  • کد خبر : ۱۲۰۴۷
تكمیل روشنایی بوستان‌های شهرقدس یكی پس از دیگری
روشنایی بوستان‌های ارغوان و آزادگان تكمیل شد
در راستای اجرای دستورات مهندس شهلی شهردار قدس مبنی بر اصلاح و تأمین روشنایی معابر و بوستان‌های شهرقدس، بوستان‌ها و معابری که پیش از این از روشنایی کافی برخوردار نبودند، یکی پس از دیگری توسط اداره زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری قدس روشن می‌شوند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، احیای فضای سبز شهری و ساماندهی معابر عمومی از حیث بهسازی و مرمت آسفالت، تامین روشنایی و رفع نواقص مبلمان شهری از اولویت‌های مهم و اصلی مدیریت شهری قدس است که با هدف ارتقای سیما و منظر شهری و همچنین تامین رفاه و آسایش و کسب رضایت شهروندان گرامی انجام می‌شود.

بر همین اساس واحدهای اجرایی شهرداری طی ماه‌های گذشته اقدامات لازم را جهت تحقق اهداف یادشده در دستور کار خود قرار داده‌ و در قالب این اقدامات، بوستان‌ها و معابر متعددی در سطح شهر ساماندهی گردیده است که این امر در ماه‌های پیش رو نیز ادامه خواهد یافت.

اداره زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری طبق وظایف ذاتی خود، با اجرای اقداماتی از قبیل دیوارنگاری، رنگ‌آمیزی جداول، تامین روشنایی و مبلمان شهری و... در صدد ساماندهی و احیای فضای سبزشهری برآمده است.

در همین راستا،  تکمیل روشنایی بوستان‌های ارغوان و آزادگان توسط اداره زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری قدس انجام شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0