جمعه, 31 شهريور 1402
  • ساعت : ۱۰:۴۵:۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ 
  • تعداد بازدید : 58
  • کد خبر : ۱۲۲۰۱
مهندس شهلی، شهردار قدس:
۱۵ دستگاه اتوبوس شهری در سال آینده به ناوگان حمل و نقل عمومی شهرقدس افزوده می‌شود
مهندس سعید شهلی، شهردار قدس ضمن اشاره به دغدغه‌مندی اعضای محترم شورای اسلامی نسبت به ارتقای سطح کیفی شبکه حمل و نقل عمومی، از اضافه شدن ۱۵ دستگاه اتوبوس شهری دیگر به ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهرقدس با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس شهلی گفت: از آنجا که استفاده همگانی مردم از حمل و نقل عمومی می‌تواند حلال بسیاری از مشکلات از قبیل ترافیک شهری، آلودگی هوا و... باشد، در راستای نگاه ویژه مجموعه مدیریت شهری به حمل و نقل عمومی و پیگیری اعضای محترم شورای اسلامی در بحث نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری، شهرداری قدس پس از بازسازی ۱۳ دستگاه اتوبوس فرسوده شهری در سال جاری، خرید تعدادی اتوبوس را با هدف ارتقای مضاعف سطح کیفی حمل و نقل عمومی در دستور کار قرار داد‌.

وی افزود: در همین راستا تعداد ۱۵ دستگاه اتوبوس شهری با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال خریداری شده و در اوایل سال آینده وارد چرخه حمل و نقل شهری خواهد شد.

شهردار قدس افزود: هر چند با تهیه این تعداد اتوبوس به طور نسبی سطح کیفی ناوگان حمل‌ونقل عمومی ارتقا خواهد یافت، با این وجود، همچنان امر بازسازی ناوگان و همچنین خرید اتوبوس در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد و در آینده شاهد تحول خوبی در شبکه حمل و نقل عمومی شهرقدس خواهیم بود.

مهندس شهلی در پایان، شهروندان را برای داشتن شهری پاک، بدون ترافیک و صرفه‌جویی در هزینه‌ها به استفاده از ناوگان حمل‌ونقل عمومی دعوت کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0