يکشنبه, 14 خرداد 1402
  • ساعت : ۱۳:۲:۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 50
  • کد خبر : ۱۲۳۰۰
شماره ۱۶ نشریه «شهروند قدس»؛
خبرنامه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی و شهرداری قدس منتشر شد

شماره ۱۶ نشریه «شهروند قدس»؛ خبرنامه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی و شهرداری قدس منتشر شد

یکی از نیازهای اساسی واحد روابط عمومی، دسترسی، طبقه‌بندی، پردازش و انتشار مناسب اطلاعات از طریق رسانه‌های جمعی و دیگر ابزارهای اطلاع رسانی برای افزایش آگاهی و اثربخشی بر روی مخاطبان یک مجموعه سازمانی است که تاکنون سعی نموده‌ایم از طریق پلتفرم‌های گوناگون در فضای مجازی و همچنین ارتباط مستقیم و چهره به چهره با مخاطبان، نقش خود را در ایجاد پل ارتباطی میان مجموعه مدیریت شهری و شهروندان گرامی بخوبی ایفا کنیم.

خبرنامه اطلاع‌رسانی «شهروند قدس» پیش از این در سال‌های ۹۵ و ۹۶ به صورت منظم انتشار می‌یافت که با حسن استقبال مخاطبین مواجه بود. این نشریه بستری مناسب برای ارتباط موثر با مخاطبان و دریچه‌ای جدید برای انعکاس خدمات مجموعه بزرگ مدیریت شهری به شهروندان گرامی می‌باشد. باری، فصل جدید انتشار این خبرنامه پس از فترتی ۵ساله مایه خشنودی و مسرت است که بی‌شک بیانگر عزم جدی و همت والای اعضای محترم شورای اسلامی، شهردار محترم و مدیران خدوم شهرداری قدس برای تقویت تعامل و ارتباط دوسویه میان خدمتگزاران نظام اسلامی در مجموعه مدیریت شهری و مردم عزیز می باشد.

سعی وافر خواهیم نمود نشریه شهروند قدس با کمترین کاستی انتشار یابد تا نشریه‌ای وزین و پربار را تقدیم دیدگان پرمهر مخاطبان عزیزمان کنیم و امید داریم در ادامه مسیر بر غنای آن بیفزاییم. در این مسیر، چشم‌انتظار نظرات، انتقادات و پیشنهادات همراهان گرامی «شهروند قدس» هستیم.

رضا شیخلر
مدیر اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0