سه‌شنبه, 2 مرداد 1403
  • ساعت : ۱۲:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 66
  • کد خبر : ۱۳۱۲۰
لزوم تبدیل به احسن املاك قولنامه‌ای شهرداری قدس
دبیر شورای اسلامی شهرقدس با بیان اینکه وضعیت مالکیت بخشی از املاک شهرداری به صورت قولنامه‌ای است، بر لزوم تعیین وضعیت و دریافت سند مالکیت رسمی املاک و زمین‌های شهرداری تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرقدس؛ محمدباقر قیومی در نطق پیش از دستور خود در جلسه روز یکشنبه ۱۷ تیرماه شورای اسلامی، با بیان اینکه باید نسبت به تعیین وضعیت مالکیت رسمی و تبدیل به احسن املاک شهرداری اقدام شود، گفت: در حال حاضر بخش زیادی از املاک شهرداری به صورت قولنامه‌ای است و با توجه به فرصت خوبی که در حال حاضر وجود دارد باید هر چه زودتر نسبت به دریافت سند مالکیت رسمی اقدام شود.

 

وی در ادامه به ضرورت اصلاح هندسی و ساماندهی دوربرگردان‌های برخی معابر شهر پرداخت و بیان داشت: انسداد دوربرگردان‌ها در بلوار جمهوری سبب شده تخلفات رانندگی و خطر تصادفات ناشی از آن در دوربرگردان تقاطع خیابان امیرکبیر افزایش یابد که بازنگری در اقدامات ترافیکی این محور ضروری به نظر می‌رسد.

 

دبیر شورای اسلامی شهرقدس همچنین با بیان اینکه طرح احداث پل مکانیزه عابر پیاده در میدان امام حسین(ع) در بودجه پیش‌بینی شده اما اجرایی نشده است، گفت: با توجه به حجم بالای تردد شهروندان، خطر حوادث جانی در این نقطه زیاد است که ضرورت دارد نسبت به احداث پل عابر در این محدوده اقدام شود.

 

شهردار قدس نیز در خصوص دلیل عدم اجرای این پروژه، گفت: با توجه به بررسی‌های میدانی انجام شده، امکان احداث پل عابر در این نقطه مقدور نیست و در نقطه مناسب دیگری در این محدوده انجام خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.15.0
    V6.1.15.0