شنبه, 2 شهريور 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 81
رئیس شورای اسلامی شهر عنوان کرد:
آموزش و پرورش نسبت به ساخت و ساز 5 قطعه زمین اهدایی شورا و شهرداری اقدام سریع نماید
نقی علی وند در جلسه 158 رسمی شورای اسلامی شهرقدس گفت: در بازدیدی که هفته گذشته وزیر آموزش و پرورش از مدرسه خیرساز شهرک فرزان انجام شد گفتگویی با وی در خصوص کمبود سرانه آموزشی انجام شد که امید است با همکاری وزارت و آموزش و پرورش این کمبودها مرتفع گردد.

رئیس شورای اسلامی شهر قدس تأکید کرد:
آموزش و پرورش نسبت به ساخت و ساز 5 قطعه زمین اهدایی شورا و شهرداری سریع اقدام نماید

مهندس نقی علی وند رئیس شورای اسلامی شهر قدس با اشاره به تخصیص 5 قطعه زمین از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری، تسریع در عملیات ساخت و ساز را از آموزش و پرورش شهرستان خواستار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس نقی علی وند در جلسه 158 رسمی شورای اسلامی، با اشاره به بازدید هفته گذشته وزیر آموزش و پرورش از مدرسه خیرساز شهرک فرزان، اظهار داشت: در این بازدید صحبتهایی در خصوص کمبود سرانه آموزشی در سطح شهر و لزوم ارتقای این سرانه ها صورت گرفت که امید است با همکاری وزارت آموزش و پرورش این کمبودها مرتفع گردد.

رئیس شورای اسلامی شهر قدس، افزود: وزیر آموزش و پرورش با قدردانی از اهدا و تخصیص 5 قطعه زمین از سوی شورا اسلامی شهر و شهرداری به اداره آموزش و پرورش شهرستان قدس، اظهار امیدواری کرد که با توجه به کمبود فضاهای آموزشی در این شهرستان، با تسریع در عملیات احداث این مدارس به ارتقای سرانه های آموزشی و فرهنگی کمک شایانی می توان کرد.

وی، با بیان اینکه با توجه به نقش حائز اهمیت تعامل سازنده مدیریت شهری با اداره آموزش و پرورش، شورای اسلامی دوره پنجم و شهرداری همواره سعی کرده است با تعامل سازنده با این اداره، زمینه ارتقا و افزایش سرانه های آموزشی و فرهنگی را فراهم نماید، اظهار داشت: با توجه به کمبود سرانه و فضاهای آموزشی از اداره آموزش و پرورش انتظار می رود که هرچه سریعتر نسبت به احداث مدارس در این 5 قطعه زمین از طریق خیرین مدرسه ساز یا اختصاص اعتبارات دولتی اقدام نماید.

نقی علی وند در خاتمه عنوان کرد: امید است با احداث مدارس جدید، سرانه های آموزشی قدس افزایش چشمگیری یابد و تعداد دانش آموزان در هر کلاس به تعداد استاندارد کشوری در این زمینه نزدیک شود.

منبع خبر
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0