دوشنبه, 5 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 42
به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی صورت گرفت:
تجلیل شهردار قدس از كاركنان روابط عمومی شهرداری
شهردار قدس در مراسم تجلیل از کارکنان روابط عمومی شهرداری، هفته ارتباطات را فرصت مغتنمی برای تبیین جایگاه ویژه روابط عمومی در میان مردم و مسئولین عنوان کرد و گفت: اداره روابط عمومی به واسطه ایجاد ارتباط و تعامل میان مدیریت شهری و شهروندان، نقش حائز اهمیتی در فرهنگسازی و آگاهی بخشی در جامعه ایفا می کند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری در مراسمی که صبح امروز به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، از مدیران و کارکنان اداره روابط عمومی شهرداری و مناطق و سازمان های تابعه تجلیل کرد. 

شهردار قدس در این مراسم، روابط عمومی را از ارکان اصلی هر سازمانی برشمرد و اظهار داشت: اداره روابط عمومی به واسطه ایجاد ارتباط و تعامل میان مدیریت شهری و شهروندان، نقش حائز اهمیتی در فرهنگسازی و آگاهی بخشی در جامعه ایفا می کند. 

وی ایجاد تعامل دوسویه میان شهرداری و مردم را از وظایف مهم روابط عمومی عنوان کرد و گفت: اداره ارتباطات علاوه بر انعکاس اقدامات و برنامه های شهرداری که در راستای شفاف سازی و تنویر افکار عمومی امری مهم تلقی می شود، باید مسائل و مشکلات شهروندان را نیز احصاء کرده و به مسئولین منعکس کند. 

شهردار قدس ادامه داد: یکی از ابزارهای ایجاد ارتباط دوسویه میان شهرداری و شهروندان سامانه ۱۳۷ می باشد که در سالهای اخیر خط ارتباطی مردم با مسئولین بوده و توانسته گره های کوچک و بزرگی از زندگی مردم در مسائل مربوط به شهر بگشاید. شهروندان می توانند از طریق این سامانه که بستر مشارکت عمومی در مدیریت شهری را فراهم ساخته است، مطالبات خود را مطرح کرده و نقش شهروندی خود را در اداره امور شهر ایفا نمایند. 

مهندس مختاری ضمن تقدیر از تلاش های کارکنان روابط عمومی مجموعه شهرداری در اطلاع رسانی دقیق و انعکاس مطلوب اقدامات مدیریت شهری به افکار عمومی، خاطرنشان کرد: هفته ارتباطات فرصت مغتنمی است که جایگاه ویژه روابط عمومی در میان مردم و مسئولین تبیین شود و در این میان عملکرد روابط عمومی در بهره گیری از ابزارها و روش های نوین ارتباطی و اطلاع رسانی جهت ارتقای جایگاه روابط عمومی حائز اهمیت است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0