پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

يکشنبه, 30 دی 1397
دسترسی های سریع

گزیده اخبار

شهردار قدس در گردهمایی اقوام غرب استان تهران م ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ 
مسعود مختاری شهردار قدس، در گرهمایی اقوام غرب استان تهران با اشاره به دو معضل اصلی شهر قدس، تأکید کرد این مسائل شهروندان را از دریافت تسهیلات محروم کرده است و خواستار مساعدت خانه ملت در این خصوص شد.

شهردار و رییس ستاد مدیریت بحران شهرداری قدس عن ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ 
مسعود مختاری رییس ستاد مدیریت بحران شهرداری قدس، از آمادگی کامل نیروهای شهرداری و دست اندرکاران ستاد مدیریت بحران خبر داد و به تشریح اقدامات صورت گرفته در این زمینه پرداخت.
مسعود مختاری شهردار قدس، با اشاره به چهار پروژه ی محرک در راستای بازآفرینی شهری در شهر قدس، بر لزوم تسریع در رسیدگی به پرونده های بازآفرینی شهری در کمیسیون ماده 5 تأکید کرد.

شهردار قدس در جلسه با مشاوران پروژه های فنی و ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ 
شهردار قدس در جلسه با مشاوران پروژه های فنی و عمرانی شهرداری قدس، گفت: پروژه های عمرانی شهرداری باید در اولویت قرار گیرند.
نقی علی وند رییس شورای اسلامی شهر قدس صبح امروز با محسن هاشمی رفسنجانی رییس شورای اسلامی شهر تهران دیدار کرد، در این جلسه ضمن مطرح شدن مشکلات و معضلات اصلی این شهرها، بر همکاری راهبردی بین این دو شهر تأکید شد.
مسعود مختاری شهردار قدس، از هدف گذاری 16 پروژه در زمینه های فرهنگی، ورزشی، فضای سبز و بهسازی فضاهای شهری برای افتتاح در دهه فجر سال جاری خبر داد.

رییس شورای اسلامی شهر قدس:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ 
نقی علی وند رییس شورای اسلامی شهر قدس، در نخستین نمایشگاه بین المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری با رویکرد بازآفرینی پایدار شهری، گفت: بازآفرینی شهری، کلید ارتقای کیفیت زندگی شهروندان است.

اخبار
دسته بندي اخبار 
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ 
۱۲:۱۹:۱۶  | 
تعداد بازدید : ۷
مسعود مختاری شهردار قدس، ضمن بیان مزیتهای شرکت در نمایشگاه های مختلف و ارائه طرح های سرمایه گذاری، نمایش دستاوردها و توانمندیهای شهری در ایجاد فرصتهای سرمایه گذاری در شهر قدس را حائز اهمیت برشمرد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ 
۱۲:۳:۵  | 
تعداد بازدید : ۴
مسعود مختاری شهردار قدس، ضمن گرامیداشت روز هوای پاک، این مسئله را یکی از مهمترین معیارهای شهر زیست پذیر دانست و در ادامه به اقدامات صورت گرفته در این خصوص در شهر قدس پرداخت.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ 
۱۷:۳۵:۲۹  | 
تعداد بازدید : ۱۵
نقی علی وند، در دیدار با محمد رضا طالقانی - رییس اسبق فدراسیون کشتی ایران گفت: شهرقدس از نظر نیروی ورزشکاران پتانسیل خیلی بالایی دارد و شهری قهرمان پرور می باشد و بسیاری از کشتی گیران این شهر دار ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ 
۸:۲۵:۳  | 
تعداد بازدید : ۶۶
مسعود مختاری شهردار قدس، از هدف گذاری 16 پروژه در زمینه های فرهنگی، ورزشی، فضای سبز و بهسازی فضاهای شهری برای افتتاح در دهه فجر سال جاری خبر داد.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ 
۱۳:۳۰:۱۱  | 
تعداد بازدید : ۱۷
نقی علی وند رییس شورای اسلامی شهرقدس، ضمن تأکید بر همکاری و هماهنگی مسئولان، رفع معضلات و مشکلات را ثمره همدلی و اتحاد مسئولان شهری دانست.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ 
۱۳:۲۲:۱۸  | 
تعداد بازدید : ۳۴
شهرداری شهر قدس در نظر دارد مدیریت، راهبری، بهره برداری، تعمیر و نگهداری جایگاه CNG قدس یک از طریق مزایده عمومی و عقد پیمان با پیمانکار حائز صلاحیت (شرکت های دارای سابقه فعالیت بهره برداری جایگاه ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ 
۱۲:۴۷:۶  | 
تعداد بازدید : ۳۵
شهرداری شهر قدس در نظر دارد نسبت به احداث پل عابر مکانیزه بلوار 45 متری انقلاب تقاطع خیابان مصلی با برآورد اولیه 3/758/346/769 ریال از طریق مناقصه عمومی و عقد پیمان با پیمانکار حائز صلاحیت (شرک ...
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ 
۱۲:۳۴:۳۷  | 
تعداد بازدید : ۶۸
شهرداری شهر قدس در نظر دارد نسبت به احداث بوستان آبشن با برآورد اولیه 15/000/000/000 ریال از طریق مناقصه عمومی و عقد پیمان با پیمانکار حائز صلاحیت (شرکتهای دارای حداقل رتبه 4ابنیه) اقدام نماید.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ 
۱۲:۷:۳۴  | 
تعداد بازدید : ۴۶
شهرداری شهر قدس در نظر دارد نسبت به تکمیل مسقف نمودن میدان نماز سازمان بهشت فاطمه (س) از طریق مناقصه عومی و عقد پیمان با پیمانکار حائز صلاحیت (شرکتهای دارای حداقل رتبه 5 ابنیه)اقدام نماید.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ 
۱۷:۵۰:۳۵  | 
تعداد بازدید : ۱۴
مسعود مختاری با بیان اینکه برنامه های متنوعی در دهه فجر پیش بینی شده است، اظهار داشت: به مناسبت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با هدف حفظ آ ...
صفحه1از456123456...456.بعدي.برو

مسئولین مدیریت شهری

مردان بی ادعا

سامانه 137

پرداخت عوارض خودرو

ورزشگاه شهدای شهر قدس در یک نگاه

حدیث هفته
امام حسین(ع)  :
هيچ كس روز قيامت در امان نيست ، مگر آن كه در دنيا خدا ترس باشد.
بحار الانوار، ج 44، ص 192

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0